بکُشید ما را؛ ( دلنوشته )

وقتی این همه تحریم و سخت گرفتن هر روز بیشتر از دیروزشان جواب نداد و سرعت علم پروری ایران 11 برابر متوسط آن در جهان است. وقتی چشمشان از کاسه در می آید. وقتی کسانی هنوز هم در این مملکت جا خوش کرده اند که آدم فروش و آدم کش هستند و حاضرند مثل اهل کوفه در ازای فقط پول سر از امام (ع) شان جدا کنند. وقتی حوادث برای ما درس عبرت نمی شود. متاسفانه باز هم حوادث تلخ دیگری رقم خواهد خورد.

مگر فرد خارجی عامل بمب گزاری و ترور بود. نه خیر... باز هم بسان شمر و عمربن سعد؛ "حکمتی" های دیگری پیدا می شوند که با عِلم به تشخیص حق و باطل بخواهند بکشند و غارت کنند و هلهله دشمن را به خروش بیاورند و دیناری به جیب زنند.

هنوز شیعه مظلوم است و داغدار بقیع چرا که هنوز نتوانسته است برای امامان غریبش در دیارشان به جای آن حرم تخریب شده حرمی شایسته بنا کند. چرا می گویم گنبد و بارگاه که حتی از گذاشتن شمعی بر سر مزارشان هم محروم است.

امیدمان نامید نمی شود تا خدایی داریم که به او توکل کنیم. خدایی که فضل و رحمتش بر اهلش جاریست.

امیدمان نامید نمی شود تا امام داریم. ولایت داریم و انتظار داریم.

امیدمان نامید نمی شود تا جوانانی داریم که عاشق ثارالله هستند و ندای یا لثارات الحسین(عج) را از تمام وجود خود سر می دهند و جمعه های عاشقی را در کلاس معرفت، ندبه سر می دهند.

امیدمان نامید نمی شود تا یقین داریم به خود و مانند خمینی کبیر میگوییم: « ما میتوانیم.»

دشمن به خیال خود اساتید قله های علم و ادبمان را نشانه گرفته و سردار سلیمانی ها را تهدید می کند و لیکن هیچکدام مان نخواهیم گذاشت سنگر علم و دانشمان خالی بماند. نخواهیم گذاشت خودفروخته های همزبانمان سرمایه هایمان را به باد دهند تا لبخندی بر لبان دژخیمان صهیونیست بنشیند. دیگر نباید گذاشت که چوب بی عرضگی مان در حفظ اندوخته هامان آه حسرت را بر دلمان بنشاند. آقا مصطفی با شهادت به مراد خود رسید و ما را مرید خود کرد. ما هم راهشان را ادامه خواهیم داد. جهاد ولایی در عرصه جنگ نرم و در صحنه علم و تقوا ....

دلنوشته ای از سر دلتنگی نوشتم و حسن ختام مطلبم یادی میکنم از سردار بزرگوار شهید محمدابراهیم همت، که پیش از عملیات خیبر، در جمع نیروهای لشکر 27 محمد رسول‌الله چه زیبا گفتند:

برای اینکه خدا لطفش و رحمتش و آمرزشش شامل حال ما شود، باید اخلاص داشته باشیم. برای اینکه ما اخلاص داشته باشیم، سرمایه می خواهد که ما از همه چیزمان بگذریم، و برای اینکه از همه چیزمان بگذریم، باید شبانه‌روز دلمان و وجودمان و همه چیزمان با خدا باشد. این‌قدر پاک باشیم که خدا کلاً از ما راضی باشد. قدم برمیداریم برای رضای خدا، حرف میزنیم برای رضای خدا، شعار میدهیم برای رضای خدا، میجنگیم برای رضای خدا، همه چی، همه چی باید برای خدا باشد که اگر این‌طور بود، پیروزیم. چه بکشیم و چه کشته شویم، پیروزیم و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا ندارد.

/ 0 نظر / 24 بازدید