امروز رهبر معظم انقلاب پرچمدار این آرمانهاست

 یقیناً امروز هر دو جریان سیاسی از اینگونه اعمال به دور هستند و در ذهن فرزندان انقلابی امام هرگز این گونه مسائل غیر اخلاقی خطور نمی­کند. به دنبال هر واقعه سیاسی و غیرسیاسی که به نظام و انقلاب مربوط می­شود این مسائل تلخ اخلاقی در سطح جامعه طرح می­گردد. شک نکنید که این گونه مسائل از طرف عمال سرویسهای جاسوسی و تبلیغاتی غرب طراحی می­شود.
شایعات جدایی نظام از خط امام، شایعات نزدیکی نظام به غرب از یک طرف و شایعات جدایی فرزندان انقلاب و امام از خط ولایت به نفع کیست؟ ممکن است بعضی از موضع­گیریها شایعات ساخته دستگاههای جاسوسی غرب را در جهت این دو تحلیل تقویت کند، ولی اگر افرادی از هر طیف و جریانی اینگونه عمل کردند گرفتار حکم کلی دستگاههای جاسوسی غرب برای بدبین کردن همه به یکدیگر شده­اند.

متوجه باشیم که کار سیا و موساد و سایر جاسوسان هم ایجاد و دامن زدن شایعات است و هم سکوت و ما امروز گرفتار هر دوی اینها هستیم. دنیا رهبر عزیز ما را به عنوان دشمن شماره یک غرب از صحنه خبری جهان کنار گذاشته است البته این باعث خوشحالی است که نشان می­دهد کلام رهبر تا چه اندازه در جهان بانفوذ است. سکوت مرگبار استکبار در مقابل مواضع قرآنی رهبری باید ما را هوشیار کند که چه اندازه جهان از موضعگیریهای انقلابی رهبری وحشت دارد از طرف دیگر موضعگیری های حساب نشده و گاهی نرم و در باغ سبز نشان دادن برخی از مسئولین درجه دوم و سوم با چنان تبلیغی در رسانه­های گروهی پخش می­شود که گوئی رهبری بلامنازع انقلاب آنها هستند در رسانه­های استکباری بزرگ می­شوند و کلامشان کلام امام زمان می­گردد، در کنار آن سکوت و این بزرگ کردنها، بوقهای تبلیغاتی و ایادی داخلی آنان دست به شایعه پراکنی­های بسیار ناگوار می­زنند.

هیچیک از ارکان نظام نمی­توانند برخلاف نظر مقام معظم رهبری عمل کنند

در دیدار با دبیر و اعضای ستاد مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (س) – 7/2/1371
مواضع استوار و سازش ناپذیر مقام معظم رهبری حضرت آیت ­ا... خامنه­ای در برابر دسائس و حیله­های دنیای استکباری یادآور مواضع حکیمانه امام خمینی (س) است. امروز رسانه­های غربی در قبال مواضع سازش ناپذیر رهبری معظم انقلاب سیاست سکوت و بایکوت را دنبال می­کنند. آنها به روشنی به این معنا رسیده­اند که مواضع ایشان نقطه مقابل منافع دنیای استکباری است و اگر بخواهند همان زمان حیات حضرت امام، به ایشان حمله کنند نتیجه و اثر معکوس خواهند گرفت. این توطئه حساب شده ی دشمن، یک خطر جدی است و باید در مناسبتهای مختلف همه ی ما تلاش کنیم جو سکوت و بایکوت دشمن را که همچون حصاری اطراف ما را در برگرفته بشکنیم و روشنگر سیاستها و مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم. اینجانب بار دیگر تأکید می­کنم مواضع مقام معظم رهبری عیناً همانند مواضع سازش ناپذیر حضرت امام است و باید برای اذهان عمومی داخلی و خارجی کشور بطلان این مطلب را که نظام و انقلاب، شاگردان و مریدان امام از خط امام عدول کرده­اند، نشان دهیم. امروز سیاست کلی نظام و انقلاب را مقام معظم رهبری ترسیم می­کنند و براساس شرع و قانون هیچ یک از ارکان نظام اعم از مجلس، دولت، قوه قضائیه و سایرین نمی­توانند برخلاف نظر ایشان عمل کنند، بنابراین شایعاتی که دشمنان القاء کننده آن هستند و می­خواهند اذاهان عمومی را دچار انحراف کنند که اگر دولت، مجلس یا سایر ارکان نظام چنین و چنان باشد رو به غرب یا شرق می­رود و اگر برخلاف آن باشد با منافع غرب مقابله می­کند اینها همه بیرون از تصمیمات و سیاست کلی رهبری معظم نظام و انقلاب حرفهای پوچ و بی­اساس بیش نیست. امروز همه می­دانیم مواضع حضرت امام و مقام رهبری در قبال غرب چگونه است. رهبر انقلاب فرمودند که راه ما راه امام است و صلاح دین و دنیای ما حرکت در مسیر حضرت امام (س) است. ما باید قدمی از خط امام کوتاه نیاییم. ایشان کراراً تداوم راه امام را یادآور شده­اند و عملاً همان راه امام را ادامه می­دهند. مواضع رهبر انقلاب موجب آرامش خاطر همه ی ما است، ما اگر بخواهیم مسیر حرکتمان در جهت رضای خدا باشد باید پیرو حرکت رهبری باشیم.
 
امروز در سرفصل توطئه­های دشمنان، جدا کردن مردم از نظام قرار دارد و بر روی این مطلب سرمایه­گذاری فراوانی کرده­اند تا یک هجوم بسیار قوی را از این بعد بر علیه ما تدارک ببیند. اگر نظام و انقلاب بخواهد قدرتمندانه راه امام را دنبال کند باید مواضع حضرت امام و رهبری انقلاب را در مورد غرب، سیاست خارجی و مسائل سیاسی و اقتصادی و فرهنگی به گوش مردم داخل و خارج از کشور برسانیم. رسانه­های گروهی، مطبوعات و بخصوص رادیو و تلوزیون باید این کار مهم را در صدر برنامه های خود قرار دهند تا ان شاء الله از این ترفندهای دشمنان نجات یابیم.

در گردهمایی توجیهی مسئولان کمیته­های مختلف ستاد مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (س) سراسر کشور – 22/2/1371
ما باید در بزرگداشت راه و هدف امام، افکار عمومی در داخل و خارج از کشور را متوجه آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نماییم. امروز رهبر معظم انقلاب پرچمدار این آرمانهاست و ما باید به دنیا نشان دهیم که انقلاب و نظام همچنان در مسیر حقیقی خود حرکت می­کند.

 امروز تمامی تبلیغات دنیای غرب بر روی این نکته متمرکز شده است که بعد از امام خمینی (س) اهداف ایشان به فراموشی سپرده شده است و ایران اسلامی از مواضع سازش­ناپذیر امام فاصله گرفته است ما در بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (س) باید به معنای واقعی کله شاهد تداوم راه و آرمان امام باشیم و این هدف موقعی عملی است که ما اهداف و مواضع سازش­ناپذیر امام و رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت­الله خامنه­ای را به شکلی گسترده تبیین کنیم.
 
 در دیدار با اعضای بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران – 12/3/1371
اگر همه آحاد مردم متحد باشند و بر محور رهبری انقلاب حضرت آیت­ا... خامنه­ای حرکت نمایند هیچکس قادر نخواهند بود آنها را شکست دهد، دشمنان ما هر اندازه قوی باشند زمانی که تحت رهبری ولی امر عمل کنیم آنان در موضع ضعف خواهند بود.

در دیدار با هزاران نفر از فرماندهان، مسئولان و پرسنل وزارت دفاع – 12/3/1371
دنیای استکبار با دین اسلام به خاطر مخالفتش با سلطه­گران دشمنی دارد، آنچه برای آنان می­تواند خطر آفرین باشد، اسلام نابی است که امام طراح آن هستند. امروز با فقدان حضرت امام، اهداف مقدس ایشان فراموش نشده و تحت رهبریهای حضرت آیت­ا... خامنه­ای با همان صلابت استمرار دارد و ایشان از حیثیت اسلام و مسلیمن دفاع میکنند.

همه باید گرد رهبری جمع شویم و ید واحده باشیم

در دیدار با فرماندهان و پرسنل ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی – 13/3/1371
همین مقدار حضور مردم در صحنه موجب شد تمام تحلیلهای خارجی که بعد از امام قضیه چگونه خواهد شد و تزلزل پیدا می­شود نقش برآب شود. فرماندهی کل قوا را حضرت آیت­الله خامنه­ای به عهده گرفت که پا جای پای امام گذاشت در موضعگیری ها در حمله به آمریکا، در مبارزه با استکبار، در عدم انعطاف در مقابل زورگویان جهانی، بحمدالله با رهبریهایشان ما را به سر منزل مقصود نزدیک می­کند.
 
امروز امام پیش ما نیست، در بین ما نیست، اما رهبر هست، کانون مبارزه هست، همه باید گرد رهبری جمع شویم و ید واحده باشیم. با اتحاد خودمان در مقابل تمامی دشمنان بایستیم.
 
در دیدار با فرماندهان نیروهای سه گانه ی ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (س) 13/3/1371
اقدام تاریخی، حساس و سرنوشت­ساز مجلس خبرگان در تعیین رهبری حضرت آیت الله خامنه­ای به شکلی رقم خورد که رحمت خدای تبارک و تعالی را برای مردم ایران به دنبال داشت.
 
حضور میلیونی مردم در عرصه­های مختلف انقلاب و نظام موجب شد که همه ی توطئه­های استکبار جهانی خنثی شود و امروز هم که انقلاب اسلامی در میان راه است خطرات و توطئه­های آنان هر لحظه موجودیت و حیثیت اسلام و انقلاب را تهدید می کند زیرا رهبری حضرت آیت­الله خامنه­ای به پیروی از امام و مراد عظیم الشان مان پرچمدار اسلام ناب محمدی (ص) و مبارزه مظلومین با دنیای ظلم و جور است و این مسأله هرگز خوشایند اردوگاه استکبار نخواهد بود.

 
امروز اگر آمریکا می­خواهد نظام جهانی خود را بر ملتهای مظلوم تحمیل نماید به خاطر انوار عالمگیر اسلام سازش ناپذیر امام خمینی (س) است ما باید برای حفظ برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی گوش به فرمان رهبر انقلاب اسلامی باشیم.
 
در دیدار با مسئولان و کارکنان سازمان صنایع وزارت دفاع – 16/4/1371
امروز شرایط و موقعیت­ انقلابی اسلامی ما درست مانند قیام امام حسین (ع) است زیرا همه ابزارها و قدرتهای تبلیغاتی دشمنان سعی در محو موجودیت اسلام خواهان و حقیقت طلبان دارند. در این شرایط دشوار ما باید یاریگر افکار امام و مواضع رهبری انقلاب اسلامی حضرت آیت­الله خامنه­ای باشیم. امروز رسانه­های غربی با بغض و کینه با انقلاب اسلامی برخورد می­کنند و سعی می­کنند مسلمانان را در استضعاف فکری نگهدارند و از نفوذ فکری و معنوی جمهوری اسلام ایران جلوگیری می­کنند.
 
در اجتماع آزادگان سراسر کشور – 25/5/1371
باید در برابر همه مظاهر انحراف و تهاجم فرهنگی در ابعاد گوناگون، دستورات رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت­الله خامنه­ای را نصب العین قرار دهیم.
 
در دیدار با نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – 7/7/1371
باید سعی کنیم همگی پشت سر فرماندهی کل قوا حضرت آیت­الله خامنه­ای باشیم برای دنبال کردن اهداف ایشان، مقاصد و تفکر ایشان، آماده فداکاری باشیم.

  فرمایشات مرحوم سید احمد خمینی مربوط به سال 1368  

  فرمایشات مرحوم سید احمد خمینی مربوط به سال 1369  

 فرمایشات مرحوم سید احمد خمینی مربوط به سال 1370 

/ 0 نظر / 21 بازدید