هرکس به طریقی دل ما می شکند

کسانی که روزی تو این مملکت آبرویی داشتند. هنری داشتند. افتخاری داشتند. چقدر زود دیر شد. با تو أم که آبرو و شرف را قورت داده ای. زیاد طول نکشید از زمانی که رفتی اون ور آب و قاعده رو باختی.  فکر کردی تو چشم نیستی. فکر کردی تو هم میشی درست یکی مثل اونها؛ آب از آب تکون نمی خوره. مثل یکی از همون زنان هالیوودی که به خاطر پشیزی تن می فروشند و حاضرند برای جلب اعتماد و رضایت یا حتی به ازای نشستن لبخند کوچکی بر لبان مردان بیگانه تن به هرکاری بدهند. همون ها که اوج شخصیت خودشون را در بی شخصیتی خود یافته اند. نمیگم چرا رفتی که هر دلیلی بخوای بیاری توجیه این افتضاح کاری ها نمیشه. نگو که اینجا جای پیشرفت نبود و از این حرفها که گوشم از این حرفها پُره. راستی میخواستی ثابت کنی با برهنه کردن و نمایش مجانی تن عریان میخوای پیشرفت کنی. مگر تو و امثال تو به عنوان یک زن ایرانی تو چشم نبودین. تو که مسلمان زاده ای و بوی غنای اسلام رو درک کردی چرا مثل موم تو دست هالیودیها نرم شدی... آخر چی کم و کسر داشتی که بری اینجوری خودتو به دنیا عرضه کنی. حتم دارم که تو هم تحت تاثیر برنامه های ماهواره ای قرار  گرفتی که کارت بدینجا ختم به شر شد. حالا دنیا داره بهمون میخنده میگن این هم یک نمونه زن بافرهنگ ایرانی و یا نهایت آرزوی زن ایرانی ... نمیدونن که آب نبود وگرنه شناگر ماهری بودی. اصلا چرا من دارم به تو میگم. تو که عددی نیستی. عددی که خدا برات درنظر گرفته رو از دست دادی. ارزشی که نمره اش معادل حیای تو بود رو از دست دادی. حیا و شرمی که زن مسلمان ایرانی به هیچ قیمتی حتی یک تار موی خودش را نمیگذاره تو هوا ول بخوره و مرد غریبه، ازش لذت ببره. و اونوقت تو مفت و مجانی... فکرمیکنی قهرمان شدی! آره قهرمان زشتی ها و بی عفتی ها. آخرش سزای کارتو خواهی دید. حکم خدا حجاب رو گستاخانه دریدی و نتیجه اش آتش دوزخه که در انتظار توست.
از قضیه اصغر فرهادی زیاد نمیگذرد. راستی چند ماه پیش راست میگفت آقای فرج الله سلحشور. خیلی ها به این کارگردان بزرگ که جرأت کرد که مسئله زنان سالم و ناسالم را مطرح کرد توپیدند: که ما همگی با تو قهریم که مسائل پشت صحنه رو اومدی لو دادی...!!  کسی که ندیده ها رو دیده ، راجع به بی اخلاقی های سینمای ایران هشدار داده بود. اونوقت کسانی که الان وقتشه باید حرف بزنند، ساکت شده اند و هیچ چی نمیگن؛ تو اون لحظه شروع کردن به های و هوی کردن که ای داد و بیداد به مادران سینمای ایران توهین شده. عده ای هم ( 5 بازیگر زن) گروهی نامه سرگشاده دادند و اون نامه رو پیرهن عثمان کردند... این هم نتیجه بی خیال شدن و غیر حساس شدن به بی فرهنگی هایی که مشاهده کردیم و کاری نکردیم و اونقدر عادی شده که اگر روزی این بی فرهنگی و غرتی بازیها رو نبینیم برامون چیزی غیرعادیه.
حالا که بمب بی عفتی زنی که مدعی روشنفکری سینمای ایرانه تو سایتها و رسانه ها ترکیده. با این حرکت به مردم فهموند که [ از شما بزرگواران معذرت میخوام ] هرچی بی عار تر و بی ناموس تر باشی، روشنفکر تر معرفی میشوی.
جالب توجه عکس العملهای دیگران در این رابطه است. عده ای مثل رسانه ها و مردم که هوادار ارزشهای انقلابی و اسلامی بودند انتقاد شدیدی از این قضیه کردند. خیلی ها به محض ورود گلشیفته به دنیای هالیوود این روزها را پیش بینی میکردند . خانواده این بازیگر هم برای حفظ آبرو هم شده این تصاویر را تکذیب و منکر شدند.  ولی مدعیان اخلاق سینمای ما هم اون شیپورهای گوشخراش خودشونو کنار گذاشتند مثل مرده ها لام از کام بر نمیدارند. میگم مرده چون کسی که زنده باشه حداقل عکس العملی نشون میده. اینهایی که سر بحث اخلاقی بودن سینما گریبان می دریدند. سکوت کرده اند و حتی یک خط دراین باره منتشر نکردند. شاید نعوذ بالله در محافل خصوصی شون این قضایا عادی باشه و اصلا کاری عجیب صورت نگرفته. و حتی عده ای هم عریان شدن دخترک خودشیفته جلوی دوربین را نوعی اعتراض به مسائل سیاسی ایران تبلیغ کردند. ولی این بازیگر بی عفت غربزده به جای اینکه پلهای خراب شدهء پشت سرش را درست کنه. نه تنها عکسی که نصف اندام برهنه اش را نشون میداد. را برخلاف خانواده اش تائید کرد بلکه پس از آن عکسهای تمام قد عریان خودش را نیز منتشر کرد.

دیروز مراسم یادواره شهدای محله مون بود. این همه شهید دادیم که از جانشان گذشتند تا وطن از دست نره. زیر آتش دشمن رفتند تا ناموسشون حفظ بشه. آیا اونها قهرمانند یا اون کسی که تا آزادی غربی رو می بینه ناموسش رو جلوی دوربین به حراج میذاره؟
سخنران مجلس حاج آقا رضایی نماینده محترم ولی فقیه در بسیج میگفتند: شهید نسبت به غیر شهید 3 امتیاز بزرگ دارد: هرکسی تو این دنیا یک تولد و یه مرگ داره ولی شهید دو تولد دارد و مرگ ندارد. شهید مختص به هیچ خانواده و یا شهری نیست بلکه شهید متعلق به اسلام است و شهید اسلام متعلق به همه است و با نسبت دادن یک شهید به یک خانواده خاص یا یک شهر ، ارزش شهادت ایشان را پایین نیاورید که آنها برای حفظ کل اسلام شهید شده اند. وظیفه همه ما شناخت شهید و حق شهید و ادا کردن حقشان است.

شهدا از ما چی میخوان ؟؟ بررسی ها نشون داده که در 80% موارد شهدای عزیزمون ما رو پس از حمد خدا و گواهی دادن به رسالت پیامبر(ص) و امامت ائمه اطهار(ع) در سه چیز مشترک و مشابه تاکید و توصیه کرده اند:   1- لزوم پشتیبانی از ولایت فقیه 2- اصرار بر ایجاد وحدت در جامعه 3- تاکید به زنان و خواهران و مادران مبنی بر جدیت در حفظ حجاب .

ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است         ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است.

/ 0 نظر / 50 بازدید