ایران اسلامی و استکبار جهانی

دستان خالی اما گره کرده شان ارتش طاغوتی را که با آن همه دبدبه و کبکبه ف ژاندارم منطقه و داعیه دفاع از منافع شیطان بزرگ امریکا بود، سر جای خودش نشاند و شاه فاسد را ناچار کرد که کاخ و تختی که در پی شعار الله اکبر مردم انقلابی لرزان گشته بود را رها کرده و به ناکجا آباد بگریزد. فکرش را هم نمیکرد آن شیطان بزرگ، که روزی ملتی که حتی از سیم خاردار هم محروم بود با دستهای خالی بتواند در مقابل صدام یزیدی که با حمایت 44 کشور عربی و غربی تا دندان مسلح شده بود، نه تنها دوام بیاورد بلکه پز صدام و همه دار و دسته اش را در حضور اربابانش به خاک مالاند. فکرش را نمی کرد تحریم ایران موجب خودکفایی و پیشرفت ایران خواهد شد. فکر میکرد اگر ایران تحریم شود، ملت به جان هم می افتند و آخر از گرسنگی و تشنگی هلاک می شوند. این فکرهای احمقانه را میکرد چون ملت با ایمان و انقلابی را که جان و مالشان را در راه حفظ عقیده و ایمان و حفظ ناموس و حیثیت و زیر سایه رهبری امام  خمینی (ره) در طبق اخلاص گذاشته بودند را هرگز نشناخت.

تحریم های هرروز شدید تر آمریکا و غرب نه تنها باعث انزوای ایران نشد بلکه باعث شد ایران به عنایت خدا و امام زمان(عج) و در سایه ولایت روی پای خودش بایستد و نه تنها امروزه بیشترین نرخ رشد و پیشرفت علمی را در جهان دارد بلکه الگویی برای همه امتهای مظلوم و فطرت های بیدار شده و امروز ما شاهد بیداری اسلامی و حتی در بطن طاغوت، شاهد طغیان جنبش ضد وال استریت و جنبش 99 درصدی مردم غرب باشیم.

الگو شدن فکر ما و انقلاب ما همان چیزی بوده که امریکا- صهیونیستها و اروپا وحشت داشتند و پروژه های ایران هراسی- اسلام هراسی- شیعه هراسی و سپاه هراسی و... را بنا نهاده اند و برای کند کردن سرعت ترقی ایران و امتیازگیری برای اجرای سیاست چماق و هویج معمولا سه تهمت بزرگ را در راس کار قرار داده اند و همچنان با قوت بیشتری با سناریوسازی هایی مثل ترور سفیر عربستان دنبال می کنند.

1-      اتهام نقض حقوق بشر

2-      اتهام حمایت از تروریسم ( منظور حمایت از کشورهای مظلوم فلسطین و لبنان وامثال اینهاست.)

3-      اتهام تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای

اکنون شاهد آنیم که معادلات سیاسی تغییرات اساسی کرده اند.نظام دو قطبی چپ و راست قدیم فرو پاشیده و نظام دو قطبی دیگری شکل گرفته. قطب ایرانی و قطب ضد ایرانی. یک طرف ایران را داریم و در طرف دیگر همه مستکبران؛ امریکا و اروپا و هم پیمانان شان را.

الان شاهدیم که دیگر تقسیم فکر به چپ و راست جواب نمیدهد. بلکه جهان شاهد صحنه تقابل تفکر ولایی و تفکر طاغوتی است. نوعی فکر جدیدی که حضرت امام خمینی با بهره گیری از مکتب مبین و معارف اسلام ناب محمدی(ص) و فرهنگ عاشورایی در ایران اجرا و به جهانیان ارائه نموده اند. فکری که خریدار دارد. دیدید جوانان کشورهای منطقه و آن جوان بحرینی چطور گریان و از ته دل با آقا صحبت می کرد که بحرینی مظلوم است... . فکر ولایت مدار بر خلاف فکر طاغوت نمی گوید که بروید لشکر کشی کنید و آدم بکشید تا تصرف کنید . بلکه صرفا تشکیل حکومت اسلامی را وسیله می داند تا احکام خدا در آن اجرا و فطرتهای پاک بیدار شوند. برخلاف ائدولوژی های غیرالهی که حکومت را هدف اصلی میدانند. 

حکومت انقلابی ما در حالی توانست یک تنه جلوی امریکا بایستد که تا آن موقع فقط شوروی با کمک انبوه منابع و قدرت خود ایستاده بود. اکنون ایران در حالی در برابر باج خواهی امریکا ایستاده است که امریکاییها حقیرانه غرب و شرق را هم برای کمک به خود فرا خوانده است ولی بازهم نمی داند در برابر عظمت ایران اصلا چکار کند؟ همه عزت و بزرگی مان را مرهون عظمت آرمانهای امام و ایثار شهدای مان هستیم.

یک انقلاب موفق سه ویژگی دارد: 1- دارای هدف (اسلام ناب محمدی) است. 2- رهبر بیدار دارد.  3- مردم در صحنه اند. دشمنان ما برای ضربه زدن به ما، ، سعی دارند هویت ما را بیشتر از خودمان بشناسند. فوکویاما در کنفرانس شیعه شناسی صهیونیستها در الجزایر در باره علت قدرت دفاعی و بازدارندگی مردم ایران در برابر طاغوت و کوتاه نیامدن در برابر زورگویی مستکبران؛ شیعه را به یک پرنده ای تشبیه کرده است که دارای دو بال پرنده شامل بال سبز ( فرهنگ مهدویت) و بال سرخ ( فرهنگ عاشورایی) است و بدنه این پرنده سفید به مثابه ولایت فقیه می باشد تا وقتی این دو بال و تنه را دارد چنان با سرعت به پیشرفت خود ادامه میدهد که کسی به گردش نخواهد رسید. به همین جهت است که جنگ نرم امریکا و غرب اغلب برعلیه این سه مبحث است. منجی آمریکایی ساختن در فیلمهای هالیود- انحراف در مداحیها و فرهنگ عاشورایی- تلاش برای حذف ولایت فقیه از ساختار نظام اسلامی.

امریکا با اسلام مشکل ندارد. البته به اصطلاح حضرت امام(ره) با اسلام امریکایی . همون اسلامی که به عنوان مثال اغلب در عربستانی و ترکیه شاهدیم. نمازشان را میخوانند و مسجدشان را می روند. حاکم فاسد و طاغوتی دارند. امریکا نفت و گازش را میبرد و فرهنگ و غیرتشان را زنان سربرهنه امریکایی به تاراج می برند و دم نمی زنند.

از ما می ترسند چون از اسلام ناب محمدی(ص) می ترسند چون الگوی حسینی(ع) به ما اجازه زیر بار زور رفتن و پذیرفتن حکومت طاغوت را نمی دهد. آنها از شیعه و از افکار ولایتمدارشان می ترسند. برای همین خیلی راحت با آل سعود و آل خلیفه دم خور میشوند. آنها همین تفکر سکولار و جدایی دین از سیاست را می خواهند. شما بروید گوشه عبادت کنید و کاری به حکومت نداشته باشید. کاری به جامعه نداشته باشید. بروید زندگی خودتان را بکنید و آخرتتان را بسازید. شما را چه رسد به سیاست؟!!

این حرفهای بی مغز را متاسفانه هنوز هم هستند کسایی که قبول دارند و عمل میکنند. آخرین حرفم از نتیجه مطلبم این است: ولایتمداری.

همانطور که امام (ره) فرمودند: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد. تا وقتی پشت ولایت و امام راستین خود باشید گمراه نخواهید شد. مثل قرص ماه در آسمان ظلمانی مسیر حق را پیدا خواهید کرد و به نتیجه میرسید.یا به شهادت و یا پیروزی. که هردو نتیجه فوز عظیمی است که خدا نصیب بندگان صالح خود می کند.

/ 0 نظر / 5 بازدید