مثل صفین

مثل صفین

خیلی ها توافق با آمریکا  را به صلح امام حسن مجتبی علیه السلام ربط می دادند  ولی بهتر هست یک بار دیگر تاریخ را خوب مرور کنند تا بفهمند که کلاهی مثل صفین روی سرشان رفته است افرادی که به بهانه های مختلف قیمت ها را زیاد کردند و بنزین را تک نرخی تا با فشار به مردم توافق را زیبا و قشنگ جلوه بدهند ولی نمی دانستند که مشک باید خودش خوشبو با شد نه اینکه عطار بگوید و سر آخر هم  بدی مشک پیدا خواهد شد .اون آقایونی که تحریم ها را به سینما و ازدواج و آب خوردن ربط می دادند بهتر بود تا مدتی مقاومت می کردند و پانزده سال خودشان را زیر بار تحقیر نمی بردند تا شیطان بزرگ و تمام خدمتگزارانش  در برابرشان سر خم می کردند بهتر بود آن آقایانی که بعضی ها را باهوش و با تربیت فرض می کنند مدتی به حرف ناخدا گوش می کردند تا مشکلشان حل شود شوخی نیست که تا ده قدمی شکست دشمن باشی ولی با او توافق کنی و ذلت را بپذیری این همان شکست صفین بود که علی توسط بی خواص ها تجربه کرد .

پی نوشت:

مذاکره خوب یا بد بلاخره تا جایی به نتیجه رسیده است. همونطوری که امام خامنه ای مد ظله العالی در پاسخ به نامه حسن روحانی هنوز تبریک نگفتند، تبریک خیلی زوده . هنوز مونده تا پس از بررسی مجلس به تصویب قانونی برسه. پشت پرده تناقضات و پنهانکاری ها هنوز هم که هنوزه تیم ایرانی یک چیز میگه و طرف غربی باز هم حرف خودشو می زنه. باز هم خطوط قرمزی که رهبر معظم انقلاب تاکید داشتند رعایت نشده. ولی ما همچنان آرزوی موفقیت و سربلندی ملت عزیزمون رو می کنیم.

اعتقادم اینه اگر فرمایشات امام خامنه ای فصل الخطاب و نصب العین ما قرار بگیرد دشمن هرگز نخواهد توانست کاری از پیش ببرد و به تسلیم به زانو می افتد.

/ 0 نظر / 55 بازدید