پاسخ گروه تخصصی خاتم مطهر به علی مطهری درباره فتنه 88

??  2_ اگر قرار است عدالت اجرا شود، حکم آقایان با بیشترین تخفیف اعدام است چرا که خداوند در قرآن کریم می فرمایند الفتنه اشد من القتل 《بقره 192》و الفتنه اکبر من القتل《بقره 217》پس کسانی که فتنه ایجاد کردند مجازاتشان از قاتل بزرگتر و سخت تر است.

?? 3_ علی مطهری گفته است رهبر معصوم نیست.. هیچکس چنین ادعایی ندارد که مقام معظم رهبری معصوم هستند و درجه تقوای انسان هاست که درصد خطاها و اشتباهاتشان را کم میکند، ولی به علی مطهری میگویم آیا شما معصومید که فکر میکنی حرف شما عین عدالت است یا تقوای شما بالاتر از مقام معظم رهبری است که توسط مجتهدین عادل به رهبری و هدایت امت برگزیده شدند؟!؟

?? 4_ علی مطهری گفته اینکه نظر رهبری به احمدی نژاد بود شد ریشه فتنه!! آقازاده ناخلف!! اگر حافظه ات یاری نمی کند حداقل به آرشیو روزنانه های زنجیره ای اصلاح طلبان و دوستانت مراجعه کن تا بدانی مقام معظم رهبری هیج وقت قبل از انتخابات از هیچ کاندیدایی حمایت نکرده اند و فقط در اولین جمعه بعد از انتخابات درباره نام بردن از خاندان هاشمی در مناظره موسوی و احمدی‌نژاد به مقایسه نظرات اقتصادی هاشمی و احمدی نژاد پرداختند و فرمودند در این موارد نظر احمدی نژاد به نظر من نزدیک تر است.. پس این اتهام جناب عدالت محورتان به مقام معظم رهبری چه مجازاتی خواهد داشت؟؟

?? 5_شما چه کسانی را تندرو میدانید؟ اگر منظورتان نمایندگانی است که به وزرای پیشنهادی علوم فقط بخاطر ارتباط مستقیمشان با فتنه رای اعتماد ندادند و اگر ایستادن در برابر فتنه گران تندروی است پس اول تندرو امام علی علیه السلام است که در برابر فتنه انگیزی خوارج و اصحاب جمل ایستاد.

?? 6 _ علی مطهری تو خود بهتر از دیگران میدانی که آقای روحانی تحت فشار نیروهای ویژه خوار و افراطی اصحاب فتنه، نیروهایی را برای وزارت علوم به مجلس معرفی میکرد که خودش میدانست رأی نمی آورند، با این هدف به مردم تلقین کند مجلس مانع اجرای برنامه های دولت است، تا بتوانند همانند مجلس ششم، دولت و مجلس را برای اجرای برنامه های سازشکارانه یکدست کنند!!

?? 7_ علی مطهری گفته ای وظیفه خبرگان، نظارت بر عملکرد رهبر است اما اینکار را نمیکند!! و این یک ادعایی است که در صورت عدم اثبات مجلس خبرگان را که از فقهای عادل تشکیل شده متهم میکنی؛ آقای عدالت محور مجازات کسی که بدون دلیل خبرگان منتخب یک ملت را متهم می کند چیست؟!؟ وانگهی قرار نیست مجلس خبرگان نظارتش را به اطلاع جنابعالی برساند..

?? 8 _ تو که نماینده مجلس هستی و نظارت یکی از وظایف نمایندگان است چقدر مردم را از ابعاد نظارتی خود باخبر ساخته ای؟ ما شنیده‌ایم بعضی نمایندگان میروند نظارت میکنند و گزارش تهیه میکنند تا راحت تر باج بگیرند!! ولی خبری از اعلام نتایج نظارت نیست!!!

?? 9_ گفته ای برخی نمایندگان از آقای مصباح  نظرات خود را میگیرند!! اولاً شما در جایگاهی نیستی که در باره آیت الله مصباح یزدی سخن بگویی، پس بهتر است بزرگتر خود را وارد میدان کنی؛ ثانیاً خط گرفتن از آیت الله مصباح یزدی نه تنها ایرادی ندارد بلکه مایه افتخار اینچنین نمایندگانی است؛ ثالثاً خودِ تو از چه کسی خط میگیری و نظراتش را (که خود یا قادر نیست بیان کند یا به مصلحتش نیست) بیان میکنی؟؟

?? 10 _ امثال بنده خوب می دانیم ماموریت جنابعالی در این مجلس از روز تشکیل آن حرکت های خزنده پیدا و پنهان در خلافت جهت مقام معظم رهبری و در جهت منافع فتنه انگیزان بوده است. مردم شاهد هستند الحمدلله..

?? 11_ گفته ای روند بعد از انتخابات یک اعتراض معمولی بود!! چگونه این ادعا را ثابت میکنی در حالی که همان زمان هیلاری کلینتون وزیر خارجه وقت آمریکا، نتانیاهو نخست وزیر خبیث و کودک کش رژیم صهیونیستی، تونی بلر نخست وزیر وقت استعمار کثیف انگلیس و مزدوران آنها از جمله سلطنت طلبان مثل رضا ربع پهلوی و رقاصه ها و مطربها به صراحت از فتنه گران حمایت کردند؟!؟  چشمتو باز کن!! یا دهان نفاق را ببند..

?? 12_ امام راحل عظیم الشان خمینی کبیر فرمودند که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد؛ شما که ادعای بی گناهی موسوی و کروبی را دارید که این به اصطلاح نخست وزیر امام و نماینده امام در بنیاد شهید و سرپرست حجاج ایرانی چقدر به این وصیت امام عمل کردند؟ یادتان باشد امام خمینی (ره) فقط فرمودند: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد و نفرمودند پشتیبان فلان مرجع تقلید قلابی یا رییس جمهور یا نمایندگان مجلس یا رییس قوه قضاییه یا رییس تشخیص مصلحت نظام باشید!

مطلب مربوط:

پاسخ به نامه علی مطهری

/ 0 نظر / 33 بازدید