حماسه بصیرت و میثاق با ولایت

9 دی روزی که دوست از دشمن و آدم ولایی از منافق متمایز شد. روزی که برنامه آشوبگران و فتنه گران نقش برآب شد. مردم بسیجی و غیر بسیجی دست در دست هم دادند و با حضور خودشان از ارکان نظام و ولی فقیه زمان حمایت کردند. و با حضور خود قانون اساسی را در راس نگهداشتند. البته در این بین مردم با بصیرت گیلان در هشتم دی سال 88 یک روز زودتر دفاع خود از ولایت فقیه را نشان دادند و امید دشمنان را به یأس تبدیل کردند تا اثبات کنند مردم سرزمین گیل هر کدام یک میرزا کوچک خان هستند.
به مناسبت اولین سالگرد قیام مردم گیلان در حمایت از ولایت،  پارسال 8 دی بود که توفیق زیارت ولی فقیه زمان امام خامنه‌ای نصیب این حقیر و 5000 مردم ولایی این سرزمین سبز شد. خیلی با صفا بود زیارتمان و شعری که خواندیم . صحبتهای حضرت آقا که مردم گیلان را مردمی ممتاز معرفی کردند و از علمای علام استان نام بردند. کسانی که افتخار این مرز و بوم و ستارگان کهکشانی مایند.

9 دی آبرویی برای فتنه گران نگذاشت. آبرویی که حاصل سابقه شان بود و حال خلاف جهت آرمانی انقلابی می رفتند که از آن داشتند نان میخوردند. آبرویی که هرچند دل حضرت امام(ره) را خون کردند ولی این آبروریزی تحت تاثیر مصلحت حفظ نظام درحالی که مردم سرگرم جهاد در عرصه جنگ تحمیلی بودند پررنگ نشد. ولی چه خوب میدانند و درک کردند کسانی که به مسائل سیاسی کشور در آن بحبوحه آگاه بودند. و بلاخره ماهیتشان آشکار شد و امروز پشت و پناه کسانی شدند که در روز عزا حرمت ارباب شکستند.

/ 0 نظر / 8 بازدید