بازتاب مداحی آسیب‌زا در رسانه های دشمن

مثلا سایت رادیوفردا با خوحالی میاره که قبلا مداحان همیشه از اهل بیت و ائمه اطهار(ع) با القابی مثل «حضرت» و « امام » یاد می کردند، ولی استفاده از زبان عامیانه این امکان را داده که راحت اسم ببرند. اگر قبلامی گفتند: حضرت امیرالمومنین علی (ع)؛ الان مداحان میگویند: بگو علی، با زندگی صفا کن.» یا قبلا از دختر پیامبر اسلام (ص) تا پیش از این با کلمات و القاب فراوان از او یاد می کردند. میگویند: «سرم همیشه بالاست / حساب من با زهراست.» و همچنین این رادیو ادامه میده: « استفاده از اصطلاحاتی چون می، دیوونه، سگ، چشات، خوشگله، مردونگی، و کلماتی از این دست اکنون به اصطلاحات رایج در مداحی ها بدل شده و در جذب مخاطبان نقش موثری دارد.!» ببینید دشمن چه جاهایی رو نگاه میکنه و ما چقدر بیخیال طی می کنیم. ببینید لفظ امام و حضرت برای ائمه مون(ع) نیاریم چقدر خوشحال میشوند و کلاهشونو هوا میاندازن که دین و ایمان ما مسلمانها ضعیف شده. تا به نفع خودشون بهره برداری کنند.

یا برخی شبکه های تلویزیونی ضد دین و ضدانقلاب هم کلیپ قلاده انداختن یه مداح وعوعو کردن سینه زنان اطراف مداح رو پخش کرد . در ادامه نمونه های کلمات کفرآمیز مداحان بی بصیرت را برای تخریب و ایجاد تصویر غیرعقلایی از شیعه پخش کرد.

 یا سایت صهیونیستی بالاترین « فایل صوتی مداحی رپ» را برای دانلود بر سایت خود قرار داده. متاسفانه مداحانی که آیین عزاداری را رعایت نمی کنند متوجه نیستند که این کارهایشان  با فیلم برداری ضبط شده و در شبکه های ضد دین پخش میشود.

ادامه مطلب با: نتیجه گیری و راه حلهای پیشنهادی

/ 0 نظر / 15 بازدید