به یاد همه تازه سفر کرده ها

زنده یاد کردن گذشتگان خوب است ولی حرکت عجیب و غریبی و تقریبا می شود گفت با برنامه ریزی قبلی بین تعدادی از جوانان برای خودنمایی صورت گرفت که با درایت و مدیریت خوب پدر و مادرشان مسئله حل شد. پدر ایشان در مراسم تشییع جنازه پسرش به یاد مصیبت حضرت علی اکبر (ع) و داغ پدر ( امام حسین علیه السلام) روضه خواند.

این هیجانی که البته با مداخله و تحریک فرصت طلبان ضد انقلاب به صورت کاذب ایجاد شده بود برای از دست رفتن یک خواننده پاپ ، برای آیت الله مهدوی کنی که پا به پای نظام مقاومت و ایثارگری کردند و یا شهید علی خلیلی که برای حفظ ناموس شیعه و فریضه امر به معروف و نهی از منکر شهید شدند متاسفانه مبسوط نشد. زیرا پر رنگ کردن نام و یاد یک شهید امربه معروف و یا یک آیت الله انقلابی با منافع استثماری و استعماری ایشان در تقابل بود و هست.

بحمدلله همانطور که به عرض رساندم والدین آقای پاشایی قبل از فرصت طلبان عنان کار را به دست گرفتند و مسئله را مدیریت کردند و نگذاشتند که جلف کاری و سوء استفاده برخی خدانشناس ها روح پسرشان را بیشتر از این رنج و عذاب دهد.

پی نوشت:

خدا سرنگون کند دولت امریکا وهمه تحریم کنندگانی که داروهای حساس و حیاتی را نسبت به این مملکت تحریم می کنند ولی در عوض برای تخریب فرهنگی صدها فیلم وشبکه می سازند. و خدا نیامرزد منافقینی را که این ظلم خبیثانه ی مستکبرین را ندیده می گیرند و با فکر تضعیف نظام در نقشه ی دشمن بازی می کنند.

/ 0 نظر / 26 بازدید