چقدر گستاخانه!

ابتدای هفته گذشته بود که اروپا و امریکا انگشت حیرت به دهن گرفتند و مخصوصا امریکا که کلی پول بابت این پرنده بی سرنشین داده بود. پهپاد RQ170 هواپیمای جاسوسی با آخرین قابلیت ها . قدرت آنالیز بالا و عدم شناسایی حتی توسط ماهواره ها. پرواز در ارتفاع بسیار بالا که در صورت احساس خطر خودبخود منفجر میشد.

اینکه چطوری ایران و جوانهای غیرتمند و نابغه اش توانستند ارتباط این پهپاد را با مرکز کنترلش قطع کنند. سیستم قفل مرکزیشو بشکونند و اون رو به کنترل خودشون دربیاورن. امری است که ما که جماعت خودمان را بهتر میشناسیم از ما امری بعید نیست و ایرانی به هرچی بخواهد می رسد. ما دست خالی با همین مشتهای گره کرده مون شاه و اون تخت 2500 ساله اش رو واژگون کردیم و پرچم الله را بالا بردیم.ما دست خالی در برابر عراقی که 44 کشور پشتش بودند و حمایت مالی و نظامی و حتی نیرویی می کردند وایستادیم و مردانه شهید دادیم ولی صیانت مرزی مان را دفاع کردیم. آنوقت در عصر تکنولوژی باشیم و بیان بالا سرمون و از مون فیلم بگیرند و جاسوسی کنند و ما دست روی دست بگذاریم و نگاه کنیم. مگر اینجا افغانستان یا عراقه.

بُهت امریکایی ها از اینه که چطور از اون ارتفاع بالا سقوط نکرد و یا خودبخود منفجر نشد. چطووری گمش کردند. مگه سوزن بود نه بابا 20 متر طولش بود. وقتی مطلب رو گرفتند که ایران با کمترین صدمه اون رو به اختیار گرفته شوکه شدند. باور نمی کردند تا اینکه فیلمشو دیدند. ایران میتواند با تحلیل امکانات این هواپیما و تکنولوژی فوق پیشرفته و فوق سری اش که امریکا حاضر شده نون 99% ملت خودش را به پاش بریزه، همه رشته های امریکا رو پنبه کنه. این بود که  اینها واقعا کم میارن و باراک اوباما گستاخانه و با حقارت از ایران خواهش می کند که بجاش پول میده تا این پهپادو برگردونیم. 

 چقدر گستاخ! حکایت اون آقا دزده است که شب میره دزدی کلنگشو جا میذاره. صبح که میشه میره دم در همون خونه میگه آقا کلنگمو پس بده !!

/ 0 نظر / 19 بازدید