و بلاخره مهار فتنه - آرمانهای انقلابی یک ملت

 

دهه کرامت مبارک
آرمانهای انقلابی یک ملت
آرمانهای انقلابی یک ملت

و بلاخره مهار فتنه

درایت رهبری و بلاخره مهار فتنه

بزرگترین فتنه ای که در ایران در طی 32 سال اخیر رخ داد و از همه جریانات داخلی و خارجی مخالف نظام جمهوری اسلامی بهره گیری کرد. از همه کسانی که حدود 24 سال در پست های بسیارحساس و کلیدی کشور حضور و نفوذ داشتند و حتی توانستند بسیاری از نخبه های اصولگرا و طرفدار نظام را نیز طوری ساکت کنند که لقب «اصولگرایان خاموش» بگیرند. تو این بحبوحه پیچیده ببینید کنترل اوضاع چقدر سخت و دشواره. این برنامه ای بود که در کشورهای دیگر با حجم بسیار کمتر از این تغییر نظام داده بودند. با یک انقلاب رنگی و یا همون کودتای مخملی. همین جورج سوروس طبق ادعای خودش با 10 میلیون دلار در گرجستان یک انقلاب مخملی راه انداخت و حکومتی را برد و حکومتی دیگر آورد. ولی اینجا ایرانه. احمق ها خیال کردند که جمهوری اسلامی ایران و این ملت عظیم هم مثل آنجاست؟ مشکل دشمنان ما همین عدم شناخت ملت بزرگ ماست. هنوز ما را نشناخته اند؟


وقتی خیلی از نهادها و حتی نخبه های اصولگرای ما دچار مسمومیت سیاسی و حالت منفعل بخودشون گرفته بودند رهبر معظم انقلاب وارد میدان شدند و با درایت فوق العاده خودشون مسائل رو مدیریت کردند.

1-     فراخوانی موسوی در دیدار روز شنبه 26 خرداد 88 که به او تذکر میدهند فکر آشوب طلبی را کنار بگذاره و شکایت خودش را در چارچوب قانون پیگیری کند.

2-    یک هفته رایزنی خصوصی با افراد و بلاخره در روز جمعه 29 خرداد با صراحت ابعاد توطئه ای علیه کشور ر ابرای  مردم توضیح دادند که نباید زیر بار چنین بدعتی رفت و ابطال آرای مردم را پذیرفت.

3-    دستور تمدید یک هفته ای دوره رسیدگی به شکایات و بازشماری تصادفی 10 درصد صندوقهای رای

4-    برگزاری جلسه با اعضای ستادهای انتخاباتی چهار کاندیدا برای شنید نظرات و احیانا مدارک ادعایی آنان

5-    روشنگری و افشای ابعاد توطئه در سخنرانی ها به مناسبتهای مختلف

6-    حسن اعتماد و اتکا به نهادهای نظام وعدم دستور برای عزل و نصب و یا لغو عضویت عناصر فتنه از نهادهای حساس نظام مثل مجمع تشخیص مصلحت و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی

7-    عدم استفاده از نیروهای نظامی ارتش و سپاه در مواجهه با فتنه.

8-    عدم امتیاز دادن به فتنه گران و در نتیجه منزوی شدن رهبران فتنه

9-    عدم بازداشت رهبران اصلی فتنه بلکه محاکمه آنان را وجدانی کرد و در وجدان مردم محکوم و در اذهان اجتماع مردم به فراموشی سپرده شدند. بلکه دستگیری عناصر میانی منجر به قطع ارتباط سران فتنه با بدنه اجتماعی مردم گردید.

10-  تاکید بر به تاخیر نیفتادن و یا عدم تعطیلی امور جاری کشور

11-  امام خامنه ای قانون جاری کشور را برای رسیدگی به اختلافات « کامل و بی اشکال» دانستند.

12- عدم تعریف و تمجید از مدیریت برجسته خود در طول این 23 سال رهبری و همیشه از نقش مردم در 9 دی به عنوان یک حماسه تجلیل کردند در حالیکه خود آقا بودند که قبل از همه و در سکوت و انحراف نخبگان فتنه را رسوا کرده بودند.

حماسی ترین انتخابات جمهوری اسلامی بلکه خاورمیانه انتخابات 22 خرداد 88 بود که 85% افراد واجدالشرایط رای شرکت کردند و بسیار بی سابقه و بسیار جذاب و دیدنی بود. این حماسه که مردم از نظام و انقلاب دفاع می کنند برای دشمنان ما یاس آور بود ولی متاسفانه آشوب طلبی فتنه گران برای سرنگونی نظام و شعار مسخره ی « رای ما رو پس بدین» یاس دشمن را به امید تبدیل کرد. تا اینکه حماسه 9 دی و حضورحداکثری مردم برعلیه همه فتنه گرانی که به مردم ونظام و ولایت و مقدسات و مسجد و نماز و عاشورا هتک حرمت کرده بودند آرزوهای نکبت شان را نقش بر آب کرد و نماد پایداری و حماسه ولایتمداری مردم انقلابی ما گردید. و بار دیگر آرمانهای انقلابی یک ملت بزرگ مثل ایران با پیوند بین قلوب امام و امت استوار تر و محکمتر از گذشته گردید.


سلسله تبار فتنه و انحراف

ریشه های فتنه 88

بروز فتنه بزرگ 88

بلاخره مهار فتنه

فتنه جریان انحرافی

درسی که حماسه 9 دی به ما داد

سیمای فتنه گران


نظرات()    link     سه‌شنبه ۱۳٩٠/۱٠/٢٠ - انقلابی