حماسه بصیرت و میثاق با ولایت - آرمانهای انقلابی یک ملت

 

دهه کرامت مبارک
آرمانهای انقلابی یک ملت
آرمانهای انقلابی یک ملت

حماسه بصیرت و میثاق با ولایت

 

حماسه 9 دی اتمام حجت بود. دیگر فقط بحث انتخابات نبود. بحث ولایت بود. بحث عاشورا بود. 9 دی حماسه بصیرت و تجدید میثاق با ولایت بود. روز تفریق شبهه داران از مجموعه ضد انقلاب و ضد دین بود. کسانی که به پشتوانه رسانه ای امریکا و صهیونیست و انگلیس خبیث با اصل حکومت اسلامی و فرهنگ عاشورایی مشکل داشتند.


9 دی روزی که دوست از دشمن و آدم ولایی از منافق متمایز شد. روزی که برنامه آشوبگران و فتنه گران نقش برآب شد. مردم بسیجی و غیر بسیجی دست در دست هم دادند و با حضور خودشان از ارکان نظام و ولی فقیه زمان حمایت کردند. و با حضور خود قانون اساسی را در راس نگهداشتند. البته در این بین مردم با بصیرت گیلان در هشتم دی سال 88 یک روز زودتر دفاع خود از ولایت فقیه را نشان دادند و امید دشمنان را به یأس تبدیل کردند تا اثبات کنند مردم سرزمین گیل هر کدام یک میرزا کوچک خان هستند.
به مناسبت اولین سالگرد قیام مردم گیلان در حمایت از ولایت،  پارسال 8 دی بود که توفیق زیارت ولی فقیه زمان امام خامنه‌ای نصیب این حقیر و 5000 مردم ولایی این سرزمین سبز شد. خیلی با صفا بود زیارتمان و شعری که خواندیم . صحبتهای حضرت آقا که مردم گیلان را مردمی ممتاز معرفی کردند و از علمای علام استان نام بردند. کسانی که افتخار این مرز و بوم و ستارگان کهکشانی مایند.

9 دی آبرویی برای فتنه گران نگذاشت. آبرویی که حاصل سابقه شان بود و حال خلاف جهت آرمانی انقلابی می رفتند که از آن داشتند نان میخوردند. آبرویی که هرچند دل حضرت امام(ره) را خون کردند ولی این آبروریزی تحت تاثیر مصلحت حفظ نظام درحالی که مردم سرگرم جهاد در عرصه جنگ تحمیلی بودند پررنگ نشد. ولی چه خوب میدانند و درک کردند کسانی که به مسائل سیاسی کشور در آن بحبوحه آگاه بودند. و بلاخره ماهیتشان آشکار شد و امروز پشت و پناه کسانی شدند که در روز عزا حرمت ارباب شکستند.

 

فتنه گران برای رسیدن به اهداف از نمادها و نشانه ها در سطح گسترده ای استفاده کردند. از شال سبز سیدی از آنجا که مردم برای سادات احترام خاصی قائل بودند و همچنین به دنبال کشته و شهید سازی بودند و به ترفندها و تبلیغات مختلف سعی می کردند تعداد را به عدد 72 برسانند که شهدای روز عاشورا را به یاد آورد. و حماسه 9 دی همه را به خود آورد. ریزش عظیمی که در جمعیت معترض ایجاد شد.

دیگر همه فهمیدند که معنی نماز خواندن با کفش و دختر و پسر دوشادوش همدیگر در یک صف چیست. دیگر مردم فهمیدند که معنی قرآن بر سر نیزه کردن چیست. دیگر مردم فهمیدند که مادر و دختری بی گناه را دنبال کردن و جانشان را بی حمانه ستاندن یعنی چه. دیگر همه فهمیدند که نباید حق را بر اساس  شخصیتها تعیین کرد. باید ملاک شخصیت ها را بر اساس حق سنجید. دوباره صحبتهای امام زنده شد و مردم حضرت آقا را همان امام خمینی زمان دیدند. غائله منافقین تکرار شد. و پس از آن دیگر سطح معلومات سیاسی عامه بالا رفته بود. دیگر نقشه های شوم سبز رنگ فتنه گران رنگ و بویی نداشت. دیگر مردم بین جلبک سبز اموی و جنبش سبز علوی فرق قائل بودند. دیگر مردم فهمیدند هر سبزی، رنگ سبز و هر میری، سید نیست. این حادثه پیوند بین امت و امام را بیشتر کرد. دیگر مردم ماهیت این خودفروخته ها را فهمیدند و دانستند که آنها ابزاری بیش برای اجرای سیاستهای رنگی امریکا در کشورهای مخالف نیست بسان انقلاب های رنگی اروپای شرقی و این سبز مخملی آخر رسوا شد.

 

 

 

مردم دیگر این فتنه گران را همپای منافقین خلق و سلطنت طلب های فراری می دیدند. حادثه ای که این بی دین ها به مسجد لولاگر رحم نکردند . به مردم و عابر پیاده رحم نکردند. به شیشه های ساختمانهای اداری و تجاری رحم نکردند. و در نهایت در روز عاشورای حسینی بسان لشکر کوفه به رقص و پایکوبی برخاستند و در خیمه گاه عزاداران حسین(ع) هلهله و شادی کردند. و مردم حسینی ما چنان در برابر این عده معدود ایستادند و خرد خاکشیرشان کردند که گویی زمین باز شد و نکبت وار آب شدند. زیر پای بسیجیان له شدند و پایان افسانه سبز.

مردم ما خیلی دلشون می خواست دمار از روزگار سران فتنه در بیاورند ولی به احترام فرمایش امام خود مبنی بر محاکمه قانونی از طریق دستگاه قضا و بنا به مصلحت نظام همچنان دندان به جگر گذاشتند. گرچه سران فتنه محاکمه محکم نشدند ولی خواری و رسوایی شان بدتر از مرگ است.  حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری نقطه  قوت ما بود. ولیکن سران فتنه بسان یاس شیطان بزرگ و استعمار پیر را به امید تبدیل کردند و آلت دست غرب شدند و خسارتهای بسیاری به پیشرفت و پیشبرد اهداف آرمانی و انقلابی ما وارد آوردند.

این اقدامات هرگز از ذهن ما بیرون نخواهد رفت و همچنان خواسته قلبی مردم انقلابی محاکمه سران و عوامل فتنه است و بس.

نظرات()    link     پنجشنبه ۱۳٩٠/۱٠/۸ - انقلابی