خدایا خدایا! تا انقلاب مهدی(عج) این نهضت را نگهدار - آرمانهای انقلابی یک ملت

 

دهه کرامت مبارک
آرمانهای انقلابی یک ملت
آرمانهای انقلابی یک ملت

خدایا خدایا! تا انقلاب مهدی(عج) این نهضت را نگهدار


امام باقر علیه السلام فرموده اند:
ملتى در مشرق زمین قیام مى کنند و حق مى طلبند. پس حق به آنان داده نمى شود و آنان مجدداً براى گرفتن حقشان قیام مى کنند، لکن باز هم صاحبان زر و زور و تزویر از دادن حق آنان امتناع مى ورزند. هنگامى که ملاحظه مى کنند باین ترتیب حقشان را نمى توانند از دشمن بگیرند، سلاحهایشان را به دوش انداخته ، با تکیه بر قدرت سلاح حقشان را مطالبه مى کنند. این بار آنچه را مى خواهند به آنان داده مى شود. ولى دیگر نمى پذیرند و به قیام خود ادامه مى دهند و سلاحهایشان را جز به صاحب و ولى تحویل نمى دهند. ( یعنى تا ظهور مهدى موعود سلاحها را بر زمین نمى گذارند، و همواره در راه احیاى حق با دشمنان مى ستیزند.)
کشته شدگان آنان شهید هستند. آگاه باشید، اگر من (امام باقر) آن زمان را درک کنم ، جانم را براى صاحب این حکومت باقى خواهم گذاشت تا در راه او فدا سازم.
(بحارالانوار ج 52/ ص 243 )


رسول خدا (ص)  فرمود: یخرج ناس من المشرق فیوطئون للمهدى.

 

پیغمبر اکرم صلى الله علیه و آله فرمود:
خداوند براى ما اهل بیت ، آخرت را بر دنیا اختیار نموده است و اهل بیت من بزودى بعد از من بلاء و سختى مى بینند و طرد و منزوى مى شوند، تا اینکه ملتى از ناحیه مشرق مى آید. ایشان تحت پرچمهاى سیاه ، مجد و عظمت ، حق و عدالت مى طلبند و دشمن حق ایشان را نمى دهد.
پس براى احقاق حق و بسط عدالت مى جنگند و پیروز مى شوند، خواسته هاى بحق خود را با قدرت از دشمن مى گیرند و پرچم نهضت رابه صاحب اصلى آن حضرت مهدى (عج ) مى سپارند. پس زمین را پر از عدل و داد مى کنند چنانکه دشمنان حق و حقیقت آن را پر از ظلم و ستم کردند.
هر کس از شما مردم آن زمان را درک کند، باید به آن نهضت و ملت بپیوندد، هر چند براى پیوستن به آنان به صورت سینه خیز و با دست و شکم بر روى برف و یخ حرکت کنید، و در این راه سختیهاى فراوان متحمل شوید.
(سنن ابن ماجه ج 2/ ص 1366 بنقل از ولایت فقیه)

 

آیا از اینکه شیعه ایرانی و آخرالزمانی هستی که امید داری ظهور حضرتت را ببینی و امید داری سربازی آقا را بکنی به هویت و اعتقاداتت افتخار نمی کنی؟ همه ما شیعیان، جمعه ها به انتظار ظهور ایشانیم و اگر اینطور نیست باید بیشتر خودسازی کنیم تا بتوانیم به فضل پروردگار جامعه ای را امام زمانی کنیم. ان شا الله

نظرات()    link     یکشنبه ۱۳٩٠/۱٠/٤ - انقلابی