چاه کن همیشه ته چاهه! - آرمانهای انقلابی یک ملت

 

دهه کرامت مبارک
آرمانهای انقلابی یک ملت
آرمانهای انقلابی یک ملت

چاه کن همیشه ته چاهه!

مدتی است که کشتی اقتصادی اروپا و امریکا تو بحران مالی به گل نشسته. هر کدوم هم دیگری رو متهم به اخلال در کار و عامل این بحران متهم میکنه.


"آنجلا مرکل" صدراعظم آلمان با انتقاد از مواضع آمریکا : درست نیست که واشنگتن با اعمال مالیات جهانی بر معامله های اقتصادی مخالفت کند.

"باراک اوباما " رییس جمهور آمریکا هم با انتقاد شدید از شکست اروپا در حل بحران مالی در منطقه پولی یورو میگه این امر باعث رعب و وحشت در جهان می شود.

 

 

اروپاییها برای حل مشکل طرح میدن که سرمایه صندوق پول برای تامین بودجه و وام‌دهی افزایش پیدا کنه ولی امریکا که تامین کننده اول پول صندوقه مخالفه؛ چون خودش هم تو منجلاب وال استریت گیر کرده و پول نداره.
نتیجه اش اینه که از خط رفاه بیفتن تو خط ریاضت و کارگرها رو بیکار میکنن برای کمتر هزینه کردن. این مردم بیچاره هم فعلا با بیمه بیکاری بخور نمیر زندگی می کنن. برنامه های مالیاتی جدید هم ذله شون کرده. نرخ مالیات اضافه شده و ندارها باید جور پولدارها رو هم بکشند و بیشتر مالیات بدن.

  

آخرش چی؟!
آخرش اینه که حق اعتراض ندارند. آخرش اینه که این دولتهایی که خودشون رو حافظ حقوق بشر میدوند برای نقض حقوق بشر با هم رقابت می کنند. صحنه هایی که خیلی دلشون میخواست تو کشورهای دیگه مثل ایران اتفاق بیفته و باز هم یه خبر جدید. یه بامبول جدید. یه سوژه جدید. یه بهانه جدید برای زیر سوال بردن ایران و اتهام به نقض حقوق بشر.

       

ولی درست میگن که چاه کن همیشه ته چاهه.

یکی نیست بهم بگه بابا کوتاه بیا...! این حرفها رو که همه میدونند. اگر ما حرف بزنیم میگن شماها مخالف اروپا و امریکائید. ولی اون عابر که از خودتونه. عراقی یا افغانی نیست که اینطور بهش حمله میکنید با اون باتوم بر فرغ سر این مردم ضعیف می زنید.
چرا بی بی سی خفه شده. چرا این لامذهبا خفه شدن و نمی گن اینا چیز بدی نمی خوان جز اینکه میگن بی خانمان شدم. بیکار شدم. شبها گرسنه می خوابم. مخالفت با تبعیض و این حرفها که زدن نداره. یعنی واقعا 99 درصد مردم دروغ میگن اون یک در صد راس کار بر حق‌اند.

     

ما اگرچه مخالف هرچی طاغوت و دسیسه های غربیم ولی مسلمانیم  و دلمون راضی نمیشه حتی یه نفر شب گرسنه بخوابه حتی اگر یک غربی باشه که دولتش برای برهم زدن آرامش و آسایش این نظام اسلامی دست به هر کاری زده. امریکا برای کم کردن فشار بحران ایجاد شده و جهت دهی به افکار عمومی به سمت ایران اخیرا برنامه هایی داشته که با رسوایی خودشون همراه بوده . میدونم همه مون منتظر اون روزی هستیم که پرچم حکومت طاغوت فرود بیاد و حکومت جهانی امام مهدی(عج) در جهان برقرار بشه.

 

نظرات()    link     جمعه ۱۳٩٠/۱٠/٢ - انقلابی