آرمانهای انقلابی یک ملت

 

دهه کرامت مبارک
آرمانهای انقلابی یک ملت
آرمانهای انقلابی یک ملت

مثل صفین

مثل صفین

خیلی ها توافق با آمریکا  را به صلح امام حسن مجتبی علیه السلام ربط می دادند  ولی بهتر هست یک بار دیگر تاریخ را خوب مرور کنند تا بفهمند که کلاهی مثل صفین روی سرشان رفته است افرادی که به بهانه های مختلف قیمت ها را زیاد کردند و بنزین را تک نرخی تا با فشار به مردم توافق را زیبا و قشنگ جلوه بدهند ولی نمی دانستند که مشک باید خودش خوشبو با شد نه اینکه عطار بگوید و سر آخر هم  بدی مشک پیدا خواهد شد .اون آقایونی که تحریم ها را به سینما و ازدواج و آب خوردن ربط می دادند بهتر بود تا مدتی مقاومت می کردند و پانزده سال خودشان را زیر بار تحقیر نمی بردند تا شیطان بزرگ و تمام خدمتگزارانش  در برابرشان سر خم می کردند بهتر بود آن آقایانی که بعضی ها را باهوش و با تربیت فرض می کنند مدتی به حرف ناخدا گوش می کردند تا مشکلشان حل شود شوخی نیست که تا ده قدمی شکست دشمن باشی ولی با او توافق کنی و ذلت را بپذیری این همان شکست صفین بود که علی توسط بی خواص ها تجربه کرد .

پی نوشت:

مذاکره خوب یا بد بلاخره تا جایی به نتیجه رسیده است. همونطوری که امام خامنه ای مد ظله العالی در پاسخ به نامه حسن روحانی هنوز تبریک نگفتند، تبریک خیلی زوده . هنوز مونده تا پس از بررسی مجلس به تصویب قانونی برسه. پشت پرده تناقضات و پنهانکاری ها هنوز هم که هنوزه تیم ایرانی یک چیز میگه و طرف غربی باز هم حرف خودشو می زنه. باز هم خطوط قرمزی که رهبر معظم انقلاب تاکید داشتند رعایت نشده. ولی ما همچنان آرزوی موفقیت و سربلندی ملت عزیزمون رو می کنیم.

اعتقادم اینه اگر فرمایشات امام خامنه ای فصل الخطاب و نصب العین ما قرار بگیرد دشمن هرگز نخواهد توانست کاری از پیش ببرد و به تسلیم به زانو می افتد.

نظرات()    link     شنبه ۱۳٩٤/٤/٢٧ - انقلابی

ولایتمداری و روحیه انقلابی طرماح در مذاکره با دشمن

براى امیر المومنین علیه السلام نامه‏ اى از معاویه رسید حضرت مهر نامه را شکست و قرائت کرد :

" از طرف امیر المومنین و خلیفة‏ المسلمین ، معاویه بن ابى سفیان براى على :‏ اى‏ على ! در جنگ جمل هر چه خواستى با ام المومنین‏ : عایشه و اصحاب رسول خدا : طلحه و زبیر کردى‏ اکنون مهیاى جنگ باش " بقيه در ادامه مطلب

نظرات()    link     دوشنبه ۱۳٩٤/٤/٢٢ - انقلابی

مقابله با دامهای شیطان

شیطان از جنس جن است واز آتش خلق شده است.قبل از اینکه از بهشت رانده شود خدا را بسیار عبادت میکرد . حضرت علی (ع) فرمودند: شیطان هفتاد هزار سال خدا را عبادت کرد فقط یک نماز دو رکعتی او چهار هزار سال طول کشید.وقتی خدا انسان را از خاک آفرید و در آن روح دمید به تمام ملائکه دستور داد که بر آدم سجده کنند و همه سجده کردند به غیر از ابلیس.بقيه در ادامه مطلب

نظرات()    link     چهارشنبه ۱۳٩٤/٤/۱٠ - انقلابی

به یاد افطار شهدا

http://www.askquran.ir/gallery/images/3110/1_qomqome.jpg

برای گرفتن جیره افطار ته صف بودم، به من آب نرسید! بغل دستیم لیوان آب رو داد دستم، گفت: من زیاد تشنه نیستم، نصفش رو تو بخور.

فرداش شوخی شوخی به بچه ها گفتم: از فلانی یاد بگیرید، دیروز نصف آب لیوانشو به من داد، بچه ها گفتند: لیوانها همه نصفه بود!

شادی روح شهدا صلوات: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم

نظرات()    link     یکشنبه ۱۳٩٤/٤/٧ - انقلابی